ASUS ile Sevgililer Günü çok eğlenceli geçecek!

ASUS’un hem telefon hem tablet olarak kullanılabilen üstün performanslı ürünü ASUS Fonepad 7 ile 14-16 Şubat tarihleri arasında Bağdat Caddesi’nde düzenlenen eğlenceli yarışmaya katılın, bu Sevgililer Günü’nü çok farklı kılın!

Hem telefon hem tablet olarak kullanılan ASUS Fonepad 7 ile 14-16 Şubat tarihleri arasında Bağdat Caddesi, Erenköy’de düzenlenecek ASUS etkinliği sayesinde çiftler çok eğlenceli bir Sevgililer Günü geçirecek. Bağdat Caddesi’ndeki Vatan bilgisayar önünde düzenlenecek etkinlikte, özel olarak hazırlanan ASUS Fonepad 7 telefon kulübesinde rastgele aranacak bir numara ile kelime bulma oyununu en hızlı oynayan kişi, bir ASUS Fonepad 7’nin sahibi olacak.
 
Ayrıca fonepadaskina hashtag’iyle fotoğraflarını instagram’da paylaşan ya da o tarihlerde Bağdat Caddesi’ndeki ASUS ekibine Fonepad 7 ile fotoğrafını çektiren çiftlere ASUS’un standındaki Presstagram makinesinde basılacak, ASUS Fonepad 7 magnet çerçeveli birbirinden güzel fotoğrafları hediye edilecek.
 
Hem ASUS Fonepad 7 kazanma şansı yakalamak hem de sevgilinizle unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmek için, 14-16 Şubat tarihleri arasında siz de Bağdat Caddesi’ndeki ASUS aktivitesine katılın!
 
ASUS Fonepad 7: Hem tablet hem telefon!
ASUS Fonepad 7, 7.0 inç büyüklüğündeki çoklu dokunmatik HD ekranı ile çok geniş ve detaylı görüntüler sunuyor. Etkileyici parlaklıktaki ekranda filmler ve fotoğraflar inanılmaz bir kalitede karşınıza getiriliyor. Ekranın üst ve alt tarafına yerleştirilen çift hoparlör sayesinde sınıfının en iyi ses kalitesinden birini sunan ASUS Fonepad 7, aynı başarıyı oyunlarda da gösteriyor. 10.5 mm kalınlığı ve 328 gram ağırlığı ile oldukça taşınabilir olan ASUS Fonepad 7, GPS ve Glonass özellikleriyle yaya veya araç durumu fark etmeksizin, tüm seyahatler boyunca yol bilgisayarı olarak da eşlik edebiliyor.
 
ASUS Fonepad 7’nin yetenekleri elbette bu kadarla sınırlı değil. 1.2 MP çözünürlükte ön kamera, yüksek kalitede görüntülü görüşmeler yapmanızı sağlarken 5.0 MP çözünürlükteki arka kamera ise, 100 karelik çekim modu desteği ile yaşadığınız anı en iyi şekilde ölümsüzleştirmenizi kolaylaştırıyor. Kameranın 1080p video kaydı ise ek bir video kamera gereksinimini ortadan kaldırıyor. Zengin ve şaşırtıcı özelliklerine rağmen ASUS Fonepad 7’nin 840 saatlik bekleme ve 28 saatlik konuşma süresi ise günümüzün sıkça karşılaşılan şarj sorunlarının geride kalmasını sağlıyor.

Kaynak: indeksleme.com

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir