deezerdan yeni yıl kampanyası

Deezer, 2014 yılını yüzde 50 indirim kampanyası ile karşılıyor

Dünyanın 180’den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer yeni yıla yüzde 50 indirim kampanyası ile “Merhaba” diyor.

Deezer, bugünden itibaren başlattığı kampanyasında  “Premium+” üyesi olacak tüm müzik tutkunlarına %50 indirim imkanı sunuyor.

Deezer’dan  “Premium+” üyeliğini başlatan tüm müzik severler; ilk 6 ay boyunca ayda 9,99TL yerine 4,99TL ödeyerek milyonlarca şarkıya sınırsız, reklamsız ve taahhütsüz erişme imkanına sahip olacak.

Yeni Yılda da “Sınırsız Müzik”!

Deezer’ın yeni yıl kampanyası ile müzik severler, ayda yaklaşık 4 şarkı indirme fiyatına; 
30 milyon şarkıya, 100 milyondan fazla çalma listesine ve özel içerikli binlerce radyoya erişme şansı yakalayacak.

Müziksiz yaşayamayanlar, diledikleri şarkıya, her an, her yerden ve istedikleri cihazdan erişebilecekleri gibi favori albümlerine ve çalma listelerine “offline mod” özelliği sayesinde internet bağlantısına ihtiyaç duymadan ulaşabilecekler. Tüm bu özelliklere ek olarak; Deezer’ın deneyimli editörleri eşliğinde yerel ve uluslararası geniş bir katalog içerisinden yepyeni müzikler keşfedebilecekler.

Deezer Türkiye, bu imkanlardan yararlanmak isteyen ve “müziksiz asla” diyen tüm müzik tutkunlarını; bu kampanya aracılığı ile Deezer dünyasına davet ediyor.

Kaynak: yayimlama.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir