Toplumun Ağız Ve Diş Sağlığı İçin Hizmet Veriyorlar

2017 yılında diş hekimi Meryem Ulusoy muayenehanesi olarak kurulan Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği, 2019 yılından beri hekim kadrosunu genişleterek, alanında uzman kadrosuyla klinik olarak edindiği tecrübeleriyle hizmetlerine devam ediyor.

 Toplumun Ağız ve Diş Sağlığı Verilerinde İyileşme Sağlanması Amaçlanıyor

 Ağız ve diş hizmetlerini ulaşılabilir kılınması ve toplumun ağız ve diş sağlığı verilerinde iyileşme sağlamayı amaçlayan Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği, İstanbul Tuzla’da tuzla diş doktoru olarak hizmeti sürdürüyor.

 Etik değerlerden taviz vermeden, güler yüzlü hizmet anlayışıyla ağız ve diş sağlığına katkıda bulunmayı amaç edinen Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği, kaliteli hizmeti, mutlu gülüşleri ve kusursuz sonuç ilkelerinden de ödün vermemektedir.

 Birçok Alanda Tedaviler Gerçekleştiriliyor

 Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği, muayene kategorisinde oral diagnoz yani ilk tanı, radyoloji tedavileri, rastoratif diş tedavisi kategorisinde kompozit dolgu, endodonti tedavileriyle, protez kategorisinde sabit protezler, hareketli protezler, implant destekli protezler, zirkonyum tedavilerini gerçekleştiriyor.

 Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği, ayrıca periodontoloji kategorisinde periodontoloji, subgingival küretaj, flap operasyonu, gingivektomi, tunnel operasyonu tedavileri, pedodonti kategorisinde pedodonti, çocuklarda ağız bakımı, fissür örtücü, yer tutucu tedavileri, cerrahi kategorisinde frenektomi, gömülü dişler tedavilerini de yapıyor.

 Poliklinik, implantoloji kategorisinde implantoloji tedavisi ile ortodonti kategorisinde şeffaf plak, ortodonti tedavileriyle, gülüş tasarımı kategorisinde porselen lamina, diş beyazlatma, diş eti estetiği tedavileri ile lazer destekli kategorisinde lazer diş tedavisi diş hekimliği tedavileriyle de tuzla diş doktoru olarak hizmetlerine devam ediyor.

 Tedaviler İçin En Yeni Teknolojik Sistemler Kullanılıyor

 Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği, en yeni ve son teknolojik sistemlerle donatılan ve standartların tümüne sahip olan tuzla diş doktoru polikliniğiyle hizmet vermeye her daim hazır durumda hastalarını bekliyor.

 Uzman Ve Tecrübeli Kadrosu İle Hizmet Veriliyor

 Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği, alanında uzman kadrosuyla son teknolojik cihaz ve aletlerle hizmetlerine devam ederken, randevu almak isteyen hastalar için internet sitelerinde randevu al seçeneğiyle hastalara kolaylık sağlanıyor.

 Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniğinin internet sitesinde yer alan iletişim bölümünde polikliniği ziyaret etmek isteyenler için de bir bölüm ayrılarak, kişiler kahve içmeye davet ediliyor. Klinik ziyaretinin hangi tarihte yapılacağının da sorulduğu bölümde, hangi bölümden randevu almak istendiği de soruluyor. Ayrıca bu bölümde bulunan diğer bölümünde de Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği kadrosuna göndermek istenilen mesaj da kişilere soruluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir